מהי כירופרקטיקה

תחום טיפולי פרא-רפואי המתמקד בבעיות מכאניות של עמוד השדרה ומערכת השריר-שלד, במטרה להשפיע על מערכת העצבים, ולשפר את הבריאות. בעיות במפרקי עמוד השדרה עלולות להשפיע על מערכת העצבים ולייצר מגוון של בעיות בריאותיות, המקבלות לרוב ביטוי ככאב כרוני.

דרך הטיפול איננה פולשנית וחשיבותה במתן מענה לשורש הבעיה על מנת להפחית ולהפסיק כאבים בטווח הארוך.

שיטת ריפוי בטוחה ללא תרופות או ניתוחים, המאפשרות לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי ע"י שחרור הלחץ הפועל על גבי עמוד השדרה. שיטה זו היא מן הנפוצות בעולם.

טיפול: למה עליך לצפות

משתמשים בטיפול כירופרקטי לרוב על מנת לטפל בתלונות עצב-שריר-שלד, הכוללות אך לא מוגבלות לכאבי גב, כאבי צוואר, כאבי פרקי הזרועות והרגלים, וכאבי ראש. זוהי גישה התנסותית ישירה ללא תרופות, הכוללת בדיקת המטופל, איבחון וטיפול.

. השיטה הטיפולית הנפוצה ביותר ע"י רופאי הכירופרקטיקה ידועה כ "הפעלה שדרתית, להשבת ניידות המפרקים ע"י הפעלה ידנית של כוח מבוקר למפרקים שתנועתם נהייתה מוגבלת, ולפיכך הרגעת הכאב ומתח השריר, ואפשור החלמת הרקמות. במקרים רבים, כגון כאב גב תחתון, יתכן שטיפול כירופרקטי הוא השיטה העיקרית לטיפול. כאשר מצבים רפואים אחרים קימים, טיפול כרופרקטי יכול להשלים ולתמוך בטיפול רפואי ע"י הקלת ההיבט שריר-שלד הנלווה עם המצב. טיפול טוב הוא המבוסס על צורכך ולא על מסגרת זמן.כירופרקטים טובים עושים כל שביכולתם לעזור להקלת כאבי הגב של המטופל או סכיאטיקה מהר ככל שניתן תוך מספר מועט של טיפולים לפי הצורך, וגם נותנים עצה איך להמנע ממקרים עתידים של כאבי גב.

ביחד עם הנחיות נכונות לבית אתה תעלה על הדרך לתיקון עמוד השדרה שלך.

מאחל לך עמוד שדרה בריא, כך שתוכל לחיות שוב ללא כאב.

%d בלוגרים אהבו את זה: